Естонські мисливці встановили світловідбивачі уздовж магістралей, щоб запобігати ДТП з тваринами

В Естонії мисливці встановили світловідбивачі на найбільш аварійних відрізках автомагістралей. Ці пристрої відображають фари автомобілів як промені світла в ліс. Таким чином утримуючи диких тварин (особливо великих хижаків) подалі від доріг та загрози автомобілів. Проект охоплює 17 ділянок дороги, що складають 8,5 кілометрів доріг в Естонії. На сьогоднішній день по всій Естонії встановлено близько 600 світловідбивачів.

Автомобільні аварії, в яких брали участь дикі тварини, були поширеною проблемою в Європі з моменту народження автотранспорту. Ці аварії становлять велику небезпеку як для диких тварин, так і для автомобілістів. Дуже часто подібні аварії призводять до смерті тварини. Водії також отримують серйозні травми – деякі також втратили життя. Крім того, такі аварії також завдають серйозної шкоди транспортним засобам. В середньому відновлення транспортного засобу, який потрапив у аварію з дикою твариною коштує 2 500 євро. Але є рекордні збитки на верхньому кінці шкали, які складають близько 30 000 євро.

В Естонії щороку від дорожньо-транспортних пригод гине понад 1000 диких тварин. Багато з цих видів, яким загрожує небезпека, є добре відомими тваринами, такими як: лось, благородний олень, козуля, кабан, ведмідь, вовк, рись та лисиця.

Проект «WILD GAME ON THE ROAD» спрямований на зменшення дорожньо-транспортних зіткнень між автомобілями та дикими тваринами. Цей проект забезпечує охорону та збереження багатьох з безцінних видів та середовищ їх проживання. Він розроблений естонськими мисливцями та фінансується ними та естонською страховою компанією (IF).

Поряд з ініціативою світловідбивачів, команда одночасно працює над створенням картографічного додатку для реєстрації даних про те, де трапляються дорожньо-транспортні пригоди, з метою пошуку популярних переправ тварин. Очікується, що проект триватиме з 2020 по 2023 рік.

Джерело: face.eu

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *