Фазан до волинського клімату адаптується добре і навіть дає потомство

Image00013Нові мешканці з’явилися у Звірівському лісомисливському господарстві. Туди заселили фазанів. Птахів привезли для збагачення місцевої фауни. Поки що вони живуть у спеціально обладнаному вольєрі.

Про це – у сюжеті журналістів 12 каналу.

Закупили птахів на Рівненщині. Усього – 200 голів. Лісівники розповідають: у природі фазан мешкає в степових зонах. Однак до волинського клімату адаптується добре і навіть дає потомство.

Директор ДП «Лісомисливське господарство Звірівське» Сергій Тишковець зазначає:

«Спочатку фазани себе не дуже комфортно почували. Думаю, це з тієї причини, що вони ще не акліматизувалися. А зараз вони себе добре. Їдять майже весь корм, який даємо».

Самці фазана яскраві, самки – сірого забарвлення. Природою продумано усе до дрібниць, кажуть лісівники. Яскравим оперенням самці приваблюють самок. А непримітне забарвлення самок захищає їх від потенційних ворогів у той час, коли вони висиджують потомство. За умови повноцінного харчування птахи можуть витримати до 40 градусів морозу. Раціон у фазанів – різноманітний.

Уже влітку фазанів із вольєрів випустять на волю.

За поведінкою птахів лісівники постійно спостерігатимуть. А вольєр заселять молодняком, якому ще потрібно адаптуватися до виживання у природному середовищі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *