Героям 68 окремої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша вручили відзнаки і нагороди (ФОТО)

Напередодні в підрозділах 68 окремої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша відбулася церемонія вручення нагород та відзнак військовим, які проявили справжній героїзм на полі бою та службі Україні. Про це повідомляється на сторінці 68 окремої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша у Facebook.

На початку церемонії військові склали урочисту Клятву росомахи, що символізує їхню вірність та готовність служити Україні в будь-який момент. Командир бригади, полковник Олексій Шум, особисто одягнув найкращим воїнам Берети росомахи, позначаючи їх видатну військову майстерність та сумлінну службу.

Крім цього, військовослужбовці отримали іменну зброю та цінні подарунки, включаючи тактичні годинники, єгерські ножі, запальнички та інші корисні речі.

Перед кожним нагородженням присутні хвилиною мовчання поминали усіх побратимів, які полягли у цій війні з російськими окупантами.

Єгерська бригада є спеціалізованим піхотним з’єднанням, призначеним для бойових дій у важкодоступних умовах лісової та болотистої місцевості. Вони володіють навичками мисливства, розвідки, диверсії та партизанської війни, демонструючи високий рівень підготовки та відданість військовій справі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *