Сумщина: З’явилася інформація про те, хто був на полюванні, і хто підозрюється у фатальному пострілі

Як ми вже повідомляли, у неділю, 28 січня, в Сумській області під час полювання застрелили заступника голови Лебединської районної державної адміністрації Івана Легкого. Наразі з’явилася інформація про те хто був на полюванні, і хто підозрюється у роковому пострілі. Її оприлюднив журналіст Станіслав Речинський на своїй сторінці у Facebook.
“Трохи деталей. Всього на полюванні разом з єгерем було 9 чоловіків. Полювали на кабана. Покійний – заступник голови Лебединської райдержадміністрації Іван Легкий. Підозрюваний у вбивстві – приватний підприємець Сергій Коваленко. Також на полюванні були присутні – прокурор Сумської міської прокуратури Рекуненко Борис Павлович, старший оперуповноважений управління захисту економіки УМВС в Сумській області Кисіль Євген Володимирович, приватний підприємець Іваницький Олег Васильович, пенсіонер Лагуткін Юрій Леонідович, Ломинский Володимир Ілліч, водій підприємства “Полтавагазводобування”, єгер і син убитого “, – написав він.
“Підозрюваний стріляв вздовж номерів, що є грубим порушенням правил полювання. А найбільш диким є те, що стріляв він картеччю. Це суворо заборонено на всій території України. Ну і компанія “мисливців” показова. Чиновник райдержадміністрації, прокурор, мент-економіст і приватні підприємці. Шкода, що картеч вбила тільки одного”, – резюмував Речинський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *