Канадські провінції почали оприлюднювати плани виходу з карантину, в деяких дозволять риболовлю та полювання

cde38127d8df1b14662a98c34cd9b559Канадські провінції Новий Брансвік, Онтаріо, Саскачеван та Квебек оголосили про плани упродовж найближчих тижнів послабити карантинні обмеження. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на свого кореспондента. Зокрема, кожна провінція має власний графік скасування обмежень.

Так, у Новому Брансвіку вже цього тижня відкривають доступ до парків, пляжів та гольф-курсів, а також знімають обмеження на риболовлю та полювання. Студенти ВНЗ у деяких випадках отримали доступ до студмістечок, але школи залишатимуться закритими до вересня.

У Саскачевані наступного понеділка відновлять роботу ряд медичних закладів, на кшталт стоматологій, офтальмологій, кабінетів фізіотерапії тощо. З 19 травня у провінції запрацюють перукарні, книгарні, ювелірні салони й інші категорії торговельних точок за умов дотримання вимог із соціального дистанціювання та ретельної дезінфекції. Часові рамки наступних етапів послаблення карантину ще не визначені й залежатимуть від ефективності впровадження перших двох.

У Квебеку пріоритет вирішили надати дитячим садочкам та початковим школам, більшість із яких відновлять роботу 11 травня. Кількість учнів у класі при цьому не повинна перевищувати 15. Середні школи та вищі навчальні заклади продовжуватимуть лише віртуальні заняття до осені.

Натомість, уряд найбільш населеної провінції Онтаріо не встановлював жодних конкретних дат скасування обмежень, визначивши лише, що для цього протягом двох тижнів на території провінції мусить виявлятися щораз менше випадків інфікування COVID-19. Якщо чинна траєкторія розвитку пандемії в Онтаріо збережеться, перші пом’якшення карантину тут слід очікувати теж близько 11 травня.

За словами прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо, усі канадські провінції та території разом із федеральним урядом нині активно працюють над створенням єдиних підходів до скасування карантину, що мають бути оприлюднені найближчим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *