Карабін, викрадений оленем від чеського мисливця минулого року, знайшовся

Як довго озброєний олень ходив у чеському лісі, завжди буде загадкою. фото: Shutterstock

Поліцейські з відділення поліції в Горні Плана поблизу Чеського Крумлова на півдні Богемського лісу отримали повідомлення від мисливців про те, що в лісі було знайдено кинуту зброю, – пише tvp.info. За словами мисливців, це, мабуть, та сама рушниця, їхнього колеги … вкрадена оленем. Ця незвичайна подія сталася восени минулого року. Ми писали про цю подію.

Тоді під час листопадового полювання в околицях Горні Плана мисливський собака злякав оленя, і той направився прямо на мисливців. Пробігаючи повз одного з них, він порвав рукав куртки рогами, зачепивши зброю – напівавтоматичну гвинтівку CZ 527 – яку – на щастя без боєприпасів – він носив із собою.

Пізніше в кілометрі від місця події було помічено оленя з гвинтівкою, що висіла на рогах. Мисливці обшукали ліс відразу після того як все сталось, але рушниці не знайшли. Власник повідомив офіцерів про втрату законної зброї.

Знайшли зброю інші його колеги, які днями вирушали до лісу на пошуки рогів оленів. Металеві частини зброї піддані корозії, а дерев’яні гнилі. Вся рушниця також подряпана. Це, мабуть, сліди зусиль тварини звільнитися від тягаря. Як довго озброєний олень ходив у чеському лісі, завжди буде загадкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *