Рештки свійської тварини чи вбитої браконьєрами козулі, знайшов еколог на Львівщині?

У вівторок, 30 березня, у с. Дубровиця, що на Львівщині, знайдено рештки тварини. Про знахідку повідомив еколог Ігор Муравський на своїй сторінці у Фейсбук. За словами чоловіка рештки належать козулі, яку незаконно вполювали браконьєри.

«Сьогодні вирішив набрати води з джерела (Фіна Майдан) перед горою села Дубровиця. Набравши воду, жахнувся побаченим: поблизу в полі лежали рештки розчленованої туші дикої кози. Державна екоінспекція у Львівській області виїхала на місце події.

Люди (якщо Вас так можна назвати) схаменіться, не знищуйте живої природи заради “куска” м’яса”, — йдеться у повідомленні Ігора Муравського.

Зазначається, що заява до поліції написана, а також є звернення до Державної екологічної інспекції у Львівській області.

Наразі, станом на 3 квітня 2021 року, на сайті Державної екологічної інспекції у Львівській області жодних повідомлень по цьому факту нема.

Водночас, у коментарі виданню LMN директор Львівського еколого-натуралістичного центру Ігор Антахович каже, що на фото точно не копита свійської тварини. Це залишки від дорослої косулі або ж молодого оленя.

«По фото важко визначити, що це за тварина, оскільки не маємо точних розмірів копит. Враховуючи, що знахідка була на Жовківщині, ймовірнішою є версія, що убили дорослу косулю, – пояснює фахівець. – Тут чітко проглядається рука браконьєра. Скоріш за все, місцевого. Тварину, мабуть, зловили на петлю. Скоренько зрізали копита, здерли шкіру, забрали м’ясо. Усе робили без зайвого шуму».

Це думка екологів, а що скажуть мисливці?

Чиї рештки бачите ви?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *