Кіровоградщина: сформовані бригади мисливців для проведення депопуляції дикого кабана у деяких мисливських угіддях

02На Кіровоградщині здійснюють заходи щодо недопущення розповсюдження збудника африканської чуми
У Кіровоградській області ускладнилась епізоотична ситуація щодо африканської чуми свиней, про це повідомляє Криниця мисливця з посиланням на прес-службу Кіровоградського ОУЛМГ.
За інформацією прес-служби, діагноз на це небезпечне захворювання підтверджено у померлих тварин, яких тримали у домогосподарствах сіл Деріївка Онуфріївського району та Хмельове Маловисківського району.
– Щоб не допустити розповсюдження збудника цієї хвороби та ліквідувати його, користувачі мисливських угідь та обласне управління лісового та мисливського господарства вживають посилених заходів, – йдеться у повідомленні.
– Представники державної лісової охорони та єгерської служби проводять щоденні спостереження в мисливських угіддях за клінічним станом диких кабанів. Протягом нинішнього року проведено близько 5900 спостережень, за результатами яких загиблих або підозрілих на захворювання африканської чуми свиней диких тварин в області не виявлено, – інформує Кіровоградське ОУЛМГ..
На виконання рішення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при обласній державній адміністрації державним підприємством «Онуфріївське лісове господарство», Деріївським мисливсько-рибальським господарством УТМР, Онуфріївською районною організацією УТМР та Маловисківською районною організацією УТМР сформовані бригади мисливців для проведення депопуляції дикого кабана у мисливських угіддях, розташованих на території Маловисківського та Онуфріївського районів. Вони складаються з представників державної лісової охорони, головного управління національної поліції, управління державної служби з надзвичайних ситуацій та головного управління ветеринарної медицини.
Облуправління лісового та мисливського господарства звертається до жителів Кіровоградщини з проханням: при виявленні підозрілих на захворювання (з такими ознаками, як невластива поведінка, хитка хода, пригнічення тощо) чи загиблих диких кабанів терміново повідомляти Кіровоградське ОУЛМГ за телефоном: (0522) 22-06-03.
Нагадуємо, Криниця мисливця писала, що: “Через полювання на Сумщині побоюються поширення вірусу африканської чуми свиней“.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *