Конкурс “Мистецтво полювання в мистецтві – 2020”. Переможця очікує приз – 700 Євро

Enews_Hunting_in_Art2020-780x500У рамках пропагування соціальної та природоохоронної ролі сучасного мисливства Міжнародний союз з полювання і охорони тваринного світу (СІС) оголосив старт конкурсу “Мистецтво полювання в мистецтві – 2020”. Переможця очікує приз – 700 EUR.

Премія «Мистецтво полювання в мистецтві» створена з метою нагороди художника, музею чи культурної організації, яка пропагує цінності полювання. Премія “CIC” Мисливство в мистецтві “2020 року має на меті продемонструвати внесок мисливців у біорізноманіття за допомогою коміксів. – Ми хочемо показати світові, скільки мисливці роблять для природи та біорізноманіття, – зазначають в Міжнародному союзі з полювання і охорони тваринного світу (СІС) .

– Допоможіть нам пропагувати наші цінності та підтримувати збереження дикої природи завдяки вашому мистецтву! Це передбачає лише малюнки/ілюстрації. Будь ласка, не використовуйте текст у жодному коміксі/мультфільмі, – просять організатори премії.

Попередньо відібрані мультфільми будуть виставлені на 67-й Генеральній Асамблеї СІК (13-17 травня 2020 р.), а переможців буде оголошено на церемонії закриття асамблеї.

Варто зазначити, що 1-й приз: 700 EUR, 2-й приз: 500 EUR, 3-й приз: 300 EUR.

Надсилати художній твір потрібно на скриньку office@cic-wildlife.org
(розмір А4, мінімальна роздільна здатність 150 dpi)

Кінцевий термін подання заявок: 29 лютого 2020 року

Детальніше  тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *