Козуля, яку врятували у Космацькій громаді, у важкому стані

Козуля, яку врятували 27 лютого у Космацькій громаді, зараз знаходиться у важкому стані. Самець сарни європейської ймовірно потрапив під авто та отримав важку травму. В нього пошкоджений хребет та нервова система. Задні кінцівки повністю не працюють. Тварина майже не їсть. 

Про це повідомляє “Галка” з посиланням на центр реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку, де зараз перебуває тварина.

Начальник сектору Андрій Гембарський каже, що важко давати прогнози щодо майбутнього тварини. За його словами, лікування важко підібрати, бо наразі ніщо не допомагає.

“Він не встає. Не дуже хоче їсти. Загалом у поганому стані. Має перебитий хребет. Напевно на швидкості перебігав дорогу та попав під машину. Отримав сильний удар. Він лише підводиться на передні ноги. Задні не функціонують”, – розповів Гембарський.

Він зазначив, що у тварини уражена нервова система. Тому й задні кінцівки не функціонують. У нацпарку сподіваються, що організм козулі впорається і вона почне одужувати, але шанси малі.

Читайте також: Аферист-зоозахисник: викриття шахрайства в Іспанії

“Зазвичай у таких випадках дикі тварини не виживають. Якби це був перелом лише кінцівок, то ще б тварину вдалось вилікувати. Вона б могла ходити, шкутильгати, але жити. Проте, коли вражається хребет з нервовою системою, то шансів практично на життя немає”, – додав Андрій Гембарський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *