Міжнародна асоціація сокольників та охорони хижих птахів (IAF) запрошує митців взяти участь у творчому конкурсі для створення календаря на 2025 рік.
Позначка: культурна спадщина
У Музеї історичних коштовностей України представлені унікальні золоті фігурки тварин, що є яскравими зразками скіфського звіриного стилю.
На острові Хортиця у Запоріжжі виявлено добре збережені роги благородного оленя, які можуть датуватися 19 століттям або раніше.
Сьогодні, 20 вересня, в день вшанування святого Євстахія Плакиди, покровителя мисливців, особливої уваги заслуговує унікальний артефакт, що зберігається у Кіровоградському художньому музеї.
До Ковельського історичного музею на Волині передали чотири собачі реєстраційні жетони початку 1920-х років, які використовувалися для ідентифікації мисливських собак.
“Криниця мисливця” започаткувала нову щотижневу рубрику, присвячену аналізу публікацій на сторінках основних мисливських громадських організацій України у Facebook.
Рішення міністерки продовольства Ісландії Б’яркей Олсен Гуннарсдоттір про дозвіл на вилов 128 китів породило хвилю критики з боку природоохоронних організацій та політиків.
Соколине полювання в Японії має багатовікову історію, що сягає корінням 4 століття, коли воно прийшло з Корейського півострова. Протягом багатьох епох це мистецтво розвивалося та збагачувалося самобутньою японською культурою, будучи прерогативою правлячого класу.
Державний історико-культурний заповідник “Буша” на Вінниччині опинився під загрозою знищення через плани будівництва кар’єру поблизу.