Нова рубрика “Криниці мисливця”: огляд активності мисливських організацій України

Нова рубрика "Криниці мисливця": огляд активності мисливських організацій України

Криниця мисливця” започаткувала нову щотижневу рубрику, присвячену аналізу публікацій на сторінках основних мисливських громадських організацій України у Facebook. Це рішення зумовлене бажанням редакції надати читачам об’єктивну та всебічну картину діяльності мисливської спільноти в Україні.

Мета рубрики:

  1. Продемонструвати різноманітність тем та проблем, якими займаються мисливські організації.
  2. Забезпечити прозорість діяльності цих організацій для широкої аудиторії.
  3. Підкреслити важливість мисливської галузі в контексті збереження природи та культурної спадщини.
  4. Надати платформу для порівняння активності різних організацій.

“Криниця мисливця”, як незалежне тематичне видання, прагне висвітлювати всі аспекти мисливської та рибальської діяльності, не представляючи інтереси жодної окремої організації. Ця рубрика стане постійною за умови належної уваги читачів.

За період з 1 по 5 липня 2024 року було проаналізовано активність чотирьох організацій:

1. Українське товариство мисливців і рибалок (УТМР):

  • Опублікувало єдиний допис, в якому нагадало про історію створення УТМР у 1921 році та оголосило про розіграш календарів на честь річниці заснування організації.

2. Українська Ловецька Рада (УЛР):

  • Представила двох нових членів команди: Віктора Кімаковича (напрямок культури та історії мисливства) та Віктора Аширбекова (сокільництво).
  • Повідомила про використання їхніх освітніх матеріалів у дитячому садку в Польщі.
  • Поінформувала про проведення 26-го конгресу Міжнародного союзу лісових дослідницьких організацій (IUFRO) у Стокгольмі.
  • Розповіла про візит голови УЛР до Прикарпатського фахового коледжу лісового господарства та туризму.

3. Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь та Всеукраїнська мисливська спілка не мали публікацій за вказаний період.

Ми відкриті до пропозицій наших читачів щодо розширення списку організацій для аналізу. Якщо ви вважаєте, що певна мисливська організація заслуговує на увагу в рамках цієї рубрики, будь ласка, повідомте нам про це. Ваші пропозиції допоможуть зробити огляд ще більш комплексним та корисним для всієї мисливської спільноти.

Ця рубрика допоможе читачам “Криниці мисливця” отримувати регулярні огляди діяльності ключових гравців у галузі мисливства, сприяючи кращому розумінню процесів, що відбуваються в цій сфері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *