Лисиця наполегливо пробує проникнути до магазину в США: чому це відео розхвилювало українців (100 коментарів та 41 поширення )

Нещодавно ми опублікували цікаве відео зі США. На ньому – наполегливі спроби лисиці проникнути до магазину на очах у жінки. Це відео викликало жваву дискусію серед українських користувачів.

Як зазначає видання, це відео було зняте ще 4 роки тому американкою Селлі Кетлін. Вона сховалася разом зі своєю собакою від лисиці, яка до того вступила в бійку з її улюбленцем.

Незважаючи на це, лисиця продовжувала наполегливо намагатися пробратися всередину приміщення через двері та вікно. Така агресивна і безстрашна поведінка викликала подив господині та місцевих жителів.

Публікація цього відео на українському ресурсі викликала чимало обговорень в коментарях. Користувачі висувають версії про хворобу сказу чи прирученість тварини.

Також українці порівнюють поведінку лисиць в Америці та Україні.

Відео викликало інтерес в Україні не лише через незвичну поведінку лисиці. Воно стало приводом для обговорення ставлення до диких тварин та мисливства в різних країнах. Суперечка триває як в коментарях, так і за їх межами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *