Підписано ліміти використання мисливських тварин в Україні на 2023 рік

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів затвердило ліміти використання мисливських тварин у 2023 році. Про це, сьогодні 10 листопада, повідомив Ігор Марчук, Народний депутат України, голова підкомітету з питань взаємодії держави і бізнесу та інвестицій Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку у своєму Facebook.

“Ліміти підписані, домовленість виконана. Вдячний міністру Руслану Стрільцю та його команді за розуміння й турботу про дику фауну нашої країни”, – написав Ігор Марчук.

За його словами, це дозволить забезпечити екологічно збалансоване використання ресурсів мисливських тварин в Україні.

Також була досягнута домовленість, що кількість добутої дичини має відповідати кількості відтворених тварин. Це сприятиме збереженню та примноженню популяцій.

Наступним кроком стане розробка та затвердження Стратегії розвитку мисливського господарства України до 2030 року. Вона має відповідати європейським стандартам сталого використання ресурсів дикої природи.

Отже, узгодження лімітів є важливим кроком у реформуванні мисливської галузі України на засадах європейського досвіду. Це дозволить забезпечити збереження популяцій мисливських тварин та ефективне управління ресурсами дикої природи.

За інформацією Всеукраїнської асоціації мисливців та користувачів мисливських угідь, Ліміти і Норми будуть надані лише частині областей, тим, чиї ОВА подали Міндовкіллю запити про наміри дозволити регулювання чисельності диких мисливських тварин. – Це була одна з умов цього відомства. Ті області від кого надійшли відповідні запити (їхній перелік буде опубліковано згодом), включені у список надання Лімітів, – роз’яснюють в Асоціації.

7 коментарів до “Підписано ліміти використання мисливських тварин в Україні на 2023 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *