Лісівники та мисливці Чернігівщини змагались у влучній стрільбі

Відчути справжній спортивний азарт, дух боротьби, спробувати власні сили та дружньою поспілкуватися змогли учасники цікавих спортивних змагань на Чернігівщині. Про це повідомляє ua-story.com.ua.

У суботу, 24 липня 2021 року, проходили Перші обласні змагання з компакт-спортингу «Влучний лісівник». Дата стрілецько-мисливського заходу була обрана не випадково, адже наразі проходять Олімпійські ігри в Токіо, а даний вид спорту сягає своєю історією в часи далекої середньовічної Англії.

Організатор змагань – Державне підприємство «Ніжинське лісове господарство». Підтримали ініціаторів турніру Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства, обласна профспілка лісівників, голова обласної федерації стендової стрільби Андрій Склярець, приватний підприємець ПП Василь Коваленко і мисливський магазин «Стрілок-тактик».

Турнір проходив в мальовничому місці неподалік Чернігова в с.Снов’янка, на території стрілецького комплексу «Десна».

Змагалися у першості команди «влучних лісівників» із 11 лісогосподарських підприємств Чернігівщини. Обирали кращих у командному та індивідуальному заліках.

Власне, спортинг — це стрілецько-мисливський вид спорту зі стрільби з шротів і нарізної зброї по рухомих, що летять і котиться мішенях. Це один із найбільш популярних різновидів стендової стрільби, що потребує значної території та техніки для метання. Майданчики для стрільби у компакт-спортингу оснащені метальними машинками, які імітують різноманітні польоти птахів і біг звіра.

Найперше під час стрілового заходу – детальне ознайомлення учасників із правилами та методикою, безпека, здоров’я і обережне поводження із вогнепальною зброєю є запорукою проведення спортивних змагань. Контролюють кожний етап змагань представники стрілецького комплексу, головний суддя – начальник відділу мисливського господарства обласного управління Микола Пиріг та організатори змагань.

Відтак, за результатами змагань здобули перемогу команди:

1 місце — ДП «Борзнянський лісгосп».

2 місце — ДП «Прилуцький лісгосп».

3 місце — ДП «Ніжинський лісгосп».

В змаганнях з особистої першості:

1 місце – Олексій Максимченко, майстер лісу Ріпкинського лісництва ДП «Добрянський лісгосп».

2 місце — Володимир Костирко, директор ДП «Ніжинський лісгосп».

3 місце – Василь Марченко, лісничий Орликівського лісництва ДП «Семенівський лісгсоп».

На всіх учасників спортивного турніру чекали дипломи за активну участь, а переможців – цінні подарунки.

Це був дійсно атмосферний захід, який вкотре об’єднав та згуртував дружню лісівничу родину, перевірив на професійність.Робота в лісі одна із найважчих та небезпечних професій, тому «Влучний лісівник» надав своєрідний поштовх для розвитку майстерності, власних здібностей і навичок у спорті лісівників та мисливців. Всі добрі починання заслуговують на продовження, тому беззаперечно, змагання із компакт-спортингу мають стати традиційними для лісівників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *