Майстер-реставратор Олександр Сурмак: Реставрація Німецького Трійника Крістофера Функа 16 калібру (ФОТО)

Всьому Hunter суспільству привіт! Сьогодні я б хотів розповісти вам про останню реставраційну роботу, німецький трійник Крістофера Функа (Christoph Funk in. Suhl) 16 калібру. Ця історія – не лише реставрація зброї, але й шматок історії, який пережив багато років.

Коли рушниця потрапила до моєї майстерні, вона мала 70 років і потребувала серйозного втручання. Всередині стволи були без раковин, а ствольній коробці було вигравірувано 1835 рік. Приклад вже був кимось невміло реставрований.

Рушниця не мала люфту, стріляла тільки верхнім правим стволом. І ось я зрозумів, в чому була проблема. Для стрільби нарізними стволами необхідно було перед кожним вистрілом змінювати позицію стволів, а це вимагало зміни положення та стану внутрішніх механізмів рушниці. Попередні власники не дотрималися цих правил, і рушниця пошкодилася, що призвело до того, що її тяга загнулася.

Реставрація рушниці включала в себе створення нового прикладу та цівки. Власник рушниці бажав, щоб приклад був довшим, що призвело до значних змін у дизайні. Я також виготовив нову розетку шийки приклада з рогу буйвола та встановив червоний потиличник, наслідуючи стиль Holland & Holland. Під час реставрації зброї я виготовив нові 7 пружин, щоб вона відновила свою працездатність.

Реставрація завершена. Рушниця отримала другий шанс на довге та славне життя, а історія Крістофера Функа живе в ній далі.

Ця історія нагадує нам, як важливо дотримуватися правил обслуговування та догляду за зброєю, щоб вона служила нам довгі роки.

Реставрація зброї – це завжди захоплюючий процес, і я завжди готовий приймати нові виклики, якщо вони дозволять зберегти історію та красу мисливської зброї. Нехай ця історія стане натхненням для всіх, хто цінує мисливство та зброю.

З Повагою, Олександр Сурмак!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *