Громадська організація «МРБ» акумулювала 921 362 грн на потреби військових (АУДІО)

Українські громадяни стоять разом в цей важливий час для країни. Однією з громадських організацій, яка допомагає Збройним Силам України в нелегких умовах війни, є «Мисливці, Риболови та інші Брехуни». Цей інститут громадянського суспільства, став справжнім прикладом патріотизму збираючи кошти та надаючи підтримку, членам своєї організації, які захищають державу   на передовій.

На початку повномасштабного вторгнення «МРБ» мала 60 000 гривень на рахунку громадської організації. Відтак вони вирішили витратити ці кошти на закупівлю бронежилетів та інших необхідних речей для військових на передовій. Але як вдалося цій громадській організації зібрати майже мільйон гривень для підтримки ЗСУ?

– Основним джерелом фінансування є членські внески. Чоловіки, мисливці або риболови, які бажають приєднатися до «МРБ», можуть отримати членський квиток за 150 гривень. Ці кошти перераховуються на рахунок громадської організації і використовуються для допомоги військовим. Такий спосіб фінансування є одним із основних джерел збору коштів для організації, – розповідає Володимир Безуглий, голова ГО “ВО “МРБ”.

За словами очільника організації вони проводить різні акції зі збору коштів. Це включає лотереї та розіграш призів серед своїх членів. Учасники, наприклад, можуть придбати номерки за 100 гривень, дехто вносить 300 гривень і отримує одразу три номери. Розіграш призів відбувається за  прозорими правилами, а виручені кошти направляються на допомогу військовим. Наприклад, родинам загиблих на війні учасникам організації надсилають по 500 грн.  

Але допомога військовим не обмежується лише фінансовими внесками. «МРБ» також надає конкретну підтримку військовим, які перебувають на передовій, допомагає військовим, які перебувають на реабілітації, які лікуються.

Усе це робиться з метою полегшення умов служби для тих, хто ризикує своїм життям захищаючи країну.

Більше про секрет збору коштів та те, чим займається організація слухайте в прямій мові  Володимира Безуглого:

Розповідає Володимир Безуглий, голова ГО “ВО “МРБ”

2 коментарі до “Громадська організація «МРБ» акумулювала 921 362 грн на потреби військових (АУДІО)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *