Максим Ворона – мисливствознавець, який захищає Україну від окупанта (ФОТО)

Максим Ворона до повномасштабної війни – державний районний мисливствознавець філії «Сокирянське лісове господарство», а після – військовий, який захищає Україну. Про це повідомляє Державне підприємство «Ліси України» на своєму каналі в Телеграмі.

24 лютого Максима розбудила дружина з фразою «розпочалася війна». У другій половині дня надійшла інформація, що гвардійцям, які охороняли Дністровську ГЕС потрібна допомога. Максим зібрав команду колег-мисливців і зі зброєю в руках став на захист рідної землі.

Далі чоловік офіційно вступив до лав тероборони – у склад 97 батальйону. 

«Спершу поїхали на Полтавщину, стояли під Миргородом, коли бомбили аеродром. Далі направились ближче до Чернігівщини – місто Прилуки. Боронили кордони Сумської та Харківської областей. Потім потрапив в інженерно-саперний взвод і був призначений начальником складу інженерних боєприпасів. Пройшов навчання і  сьогодні я старший сапер. Тримаю стрій на Бєлгородському напрямку».

Робота саперів – це розвідка, обробка мінних полів, розмінування і знешкодження вибухонебезпечних предметів, організація переходів для техніки та розробка маршрутів для особового складу. А також це і мінування, щоб ворог не мір пройти далі. 

«Орки наробили там великої біди. Я коли приїхав у відрядження додому, побачив яке все кольорове навколо, все рухається, шумить, живе… Там по іншому».

Найбільша підтримка воїна-лісівника – його родина: батьки, дружина, діти. До речі, донька Максима також працює у філії інженером лісових культур. Саме він прищепив їй любов до лісу.

Найзаповітніше бажання Максима – це закінчення війни. А після перемоги він мріє потрапити в Каліфорнію у національний парк «Секвоя», аби на власні очі побачити ці дерева-велетні. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *