Мануель Рікардо: 40 років досвіду у створенні ексклюзивних лож

Фото: Manuel Ricardo 

Мисливська зброя – це завжди поєднання точної механіки, витонченої естетики та зручності у користуванні. І саме останнє забезпечує ергономічна дерев’яна ложа – важлива складова будь-якого рушниця. Виготовляють їх справжні майстри своєї справи, одним з яких вважається Мануель Рікардо з Португалії.

40 років досвіду та репутація на світовому рівні

Кажуть старі майстри не вмирають – їхні шедеври живуть вічно. І саме так кажуть про майстерню Рікардо. Понад 40 років Мануель Рікардо створює ексклюзивні мисливські рушниці та ложі до них на замовлення.

Його бренд широко відомий в усьому світі серед поціновувачів високоякісної зброї. Адже кожен виріб виготовляється вручну з урахуванням усіх побажань замовника. Причому як із найдорожчих порід деревини, так і з полімерів чи композитних матеріалів.

Точність обробки деталей, стильне художнє оздоблення, ергономіка – усього цього вимагають від виробів Рікардо клієнти. І саме така індивідуальна увага до кожного замовлення зробила Мануеля Рікардо одним з найбільш розкішних брендів мисливської галузі у світі.

Як відбувається процес створення ексклюзивного ложе Рікардо?

Спочатку майстер детально консультується з клієнтом – уточнює його побажання, звички, особливості фігури, майбутнє “призначення” рушниці. Лише після цього розробляється індивідуальний дизайн ложі з відповідними елементами, пропорціями, оздобленням.

Фото: Manuel Ricardo 

Кожна деталь вимірюється та вирізається вручну. Ложі з натуральної деревини проходять складну обробку, шліфування, полірування багатьма видами абразивів. А оздоблення – гравіювання, інтарсія, золочення чи сріблення деталей – виконується за авторськими ескізами художників Рікардо.

Так народжуються унікальні витвори мистецтва, які не лише чудово виглядають, але й максимально адаптовані до потреб конкретного власника. І саме завдяки поєднанню функціональності та естетики творіння Мануеля Рікардо мають попит серед заможних колекціонерів та мисливців в усьому світі.

Як бачимо, робота цього португальського майстра – приклад не лише високої кваліфікації та уваги до деталей. Вона втілює подвійну пристрасть – до створення прекрасного та до мисливської справи. І саме це поєднання і стало запорукою світової популярності бренду Мануеля Рікардо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *