Медіагіганти промивають мізки громадянам, напевно задля остаточного знищення мисливської галузі? (ВІДЕО)

«Медіагіганти промивають мізки громадянам поданням спотвореної інформації. Напевно задля остаточного знищення мисливської галузі та безперешкодного розпродажу українських земель та безперешкодного розпродажу українських земель». Так прокоментували у Всеукраїнській асоціації мисливців та користувачів мисливських угідь сюжет із назвою: «Чому держава безкоштовно роздає свої ліси під мисливські угіддя» програми «Гроші» на телеканалі 1+1.

В Асоціації зазначають: «медійники “скромно” замовчують, що в Україні, окрім невеликої когорти багатіїв, полює 800 тисяч звичайних мисливців, виключно на кошти яких (держава не виділяє ні копійки!) ведеться охорона угідь від масового браконьєрства, зимова підгодівля, розведення та розселення диких тварин! Зокрема, завдяки саме мисливцям в Україну свого часу було повернено оленів, відроджено поголів’я лося, бабака, фазана та інших, зникаючих на той час, видів тварин».

В Асоціації звертаються до мисливців і користувачів угіддями, не залишатися осторонь та починати виступати на захист своїх прав усіма законними методами та зазначають, що найближчим часом вони підготують детальний план спільних дій в умовах пандемії.

Відео прогарами

Також Ви можете прокоментувати цей сюжет та висловити свою думку  на youtube-каналі програми «ГРОШІ»

Один коментар до “Медіагіганти промивають мізки громадянам, напевно задля остаточного знищення мисливської галузі? (ВІДЕО)

 1. Боже, когда же наши не образованые журналюги перестанут хайповать на темах о которых ничено не знают, на вещах о которых они “НОЛЬ”, Боже, когда же эти безсовестные, малограмотные и циничные медийщики прекратят убивать всё то, что не ими создано….
  Это же не журналисты.., это простые медийные “простиГосподи” отрабатывающие свои заказы….
  В жизн не создали ничего, от слов – ПОЛНЫЙ НОЛЬ.
  А разрушить – первые….
  Бог вам судья !
  Фу…..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *