Міндовкілля готує четверте видання Червоної книги України із “подарунками” для мисливців

полювання (8)Проводиться робота з підготовки четвертої редакції видання Червоної книги України. Про це повідомляє пресслужба Міндовкілля.

Зокрема у повідомленні відомства зазначається, що наразі Міндовкілля отримало результати наукових досліджень, що погоджені Національною комісією з питань Червоної книги щодо переліку видів тварин, рослин та грибів, які можуть бути включені або виключені з Червоної книги.

На основі цього готуються до затвердження оновлені списки рослинного та тваринного світу, що будуть занесені до четвертого видання.

У міністерстві нагадаємо, що відповідно до законодавства, пропозиції щодо включення або виключення можуть вносити науково-дослідні установи, державні та громадські організації, а також окремі фахівці та вчені.

З проєктами переліків можна ознайомитись за посиланням: mepr.gov.ua.

У Всеукраїнській асоціації мисливців та користувачів мисливських угідь так коментують цю інформацію: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України готує Четверте видання Червоної книги. Разом з лосем туди таки попрямує і байбак. Асоціація підготувала з цього приводу своє чергове звернення до Міндовкілля та звертається до всіх небайдужих мисливських організацій, науковців, громадських та державних діячів з проханням відреагувати обґрунтованими заперечувальними листами щодо неприпустимості занесення бабака степового до Червоної книги на ел. адреси Управління охорони біорізноманіття та земельних ресурсів Міндовкілля (ecosys@mepr.gov.ua) і Міністра охорони довкілля – Романа Абрамовського (abramovskyy@mepr.gov.ua). Друзі, ми не маємо права мовчати».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *