На Сумщині невдовзі розпочнеться сезон полювання на хутрових звірів

полювання (6)З 7 листопада в угіддях мисливських господарств Сумської області розпочинається сезон полювання на хутрових звірів (бобра, зайця-русака, лисицю, єнотоподібного собаку та вовка).

Тривалість полювання – січень 2021 року включно.

Мисливці мають обов’язково дотримуватися правил полювання, а також правил поводження на полюванні з мисливською вогнепальною зброєю та дотримання ветеринарно-санітарних вимог при використанні собак, обробці добутих шкурок з хутрових звірів. Мисливців також закликають проявити культуру полювання, що забезпечить гарний відпочинок, незабутні враження від спілкування з природою.

Обмежень для відстрілу вовків, лисиць та єнотовидного собаки не існує, а от зайця, за відстрільною карткою, кожен мисливець може добути не більше одного за день полювання.

До порушників правил полювання застосовуватимуться відповідні міри впливу, визначені чинним законодавством України. Так, при умові незаконного добування або знищення диких тварин порушник, у відповідності до такс для обчислення розміру збитків, завданих унаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання, затверджених спільним наказом Міністерства екології та природних ресурсів України та Міністерством аграрної політики та продовольства України та погодженого заступником Міністра фінансів України, від 19.06.2017 року № 301/222, відшкодовує збитки.

Пересічним громадянам, які відвідують ліс, нагадують, що субота й неділя – дні полювання, бути обережними й поміркованими, уникати перебування в мисливських угіддях, де проводиться полювання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *