Міндовкілля провело зустріч із зоозахисниками, обговорювали проєкт Мисливської стратегії, мисливців не запросили

Фото з каналу Міністерство лісу

Провели конструктивну двогодинну зустріч із зоозахисниками щодо напрацьованого Державне агентство лісових ресурсів України проєкту Мисливської стратегії. Про це на каналі “Міністерство лісу” в Телеграм повідомляє Сергій Власенко, заступник міністра Міндовкілля.

Фото з каналу Міністерство лісу

За словами Сергій Власенко вони планують разом напрацювати єдину спільну конструктивну позицію щодо цього документа.

Проєкт Стратегії нещодавно надійшов до Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України від Держлісагентства. – Наразі він на опрацюванні у наших фахівців, – зазначає заступник міністра Міндовкілля.

Фото з каналу Міністерство лісу

– Міндовкілля завжди лише за зважений та конструктивний підхід до захисту, збереження та відтворення видів флори і фауни. Наша мета, щоб цей документ відповідав нормам законодавству ЄС, спрямованим на захист тварин, в тому числі Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі, Конвенції про збереження мігруючих видів диких тварин. Домовилися разом продовжити роботу над проєктом документа, – підкреслив Сергій Власенко.

Чому на захід мисливців не запросили не повідомляється.

Представники мисливської спільноти побоюються, і мають для цього інсайдерську інформацію такого змісту:

“Під час зустрічі Міндовкілля із зоозахисниками та лісниками, де обговорювали мисливців, їхню стратегію розвитку галузі, ліміти добування хижаків та кабанів… Краснолуцький – зам. міністра екологів заявив, що ліміти на регулювання чисельності вони цьогоріч підписувати не збираються, а мисливську Стратегію розвитку, яку подали мисливці з Лісагенством НЕ підтримають. Натомість будуть розробляти свою Стратегію, де передбачать повне припинення мисливської галузі до 2030 року та лобіюватимуть її в Кабміні.
Аргументи Краснолуцького зводяться навіть не на війні. Він взагалі називає Мисливську галузь розвагою. Думаю, вони виклали свої карти на стіл і почнуть діяти у відкриту. Схоже ті часи, про які попереджав настали. Як думаєш, це торкне користувачів і мисливців, Чи змиряться?”

2 коментарі до “Міндовкілля провело зустріч із зоозахисниками, обговорювали проєкт Мисливської стратегії, мисливців не запросили

  1. Для людей ніколи доброго не робили і робити напевно не збираються. В них все добре.
    Майдан їм нормальний влаштувати, тільки такий щоб їх повиностли…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *