Міністерство оборони Польщі та Польське мисливське товариство уклали угоду про співпрацю

Міністерство оборони Польщі та Польське мисливське товариство уклали угоду про співпрацю з метою зміцнення обороноздатності країни. Про це повідомляє Ministerstwo Obrony Narodowej.

Під час церемонії підписання угоди віце-прем’єр та міністр оборони Владислав Косіняк-Камиш зазначив, що мисливці мають зброю, навички та часто десятки років досвіду, тому держава прагне використати їх потенціал. За його словами, в Польщі полюванням займаються близько 130 тисяч осіб, тоді як у Франції їх 1,2 мільйона, у Швеції – 280 тисяч, а у Фінляндії – 300 тисяч.

Згідно з підписаною угодою, співпраця між мисливцями та військовими дозволить їм обмінюватися досвідом та спільно використовувати навчальні об’єкти, такі як стрільбища. Міністерство оборони також має намір залучити членів мисливських клубів до служби в лавах польської армії.

Віце-міністр оборони Станіслав Взьонтек, який також є мисливцем, наголосив, що польські національні інтереси вимагають використання оборонного потенціалу мисливського середовища. Відтепер мисливці зможуть застосовувати свої навички для забезпечення безпеки держави та громадян, співпрацюючи з військовими, головним чином з підрозділами територіальної оборони.

Читайте також: 100 тисяч мисливців у складі ЗСУ визволяють Україну від окупантів

Президент Польського мисливського товариства Євгеніуш Гжещак зауважив, що у березні цього року Вища мисливська рада ухвалила довгострокову стратегію сталого полювання, яка передбачає залучення мисливців до заходів із забезпечення безпеки держави. Підписана угода має на меті реалізацію цієї стратегії.

Влада Польщі розглядає співпрацю з мисливським товариством як один з інструментів посилення обороноздатності країни та залучення громадян до питань національної безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *