У Львові відбувся Всеукраїнський семінар-нарада з питань розвитку мисливської галузі

Фото: Роман ГАВРИЛІВ

На базі Національного лісотехнічного університету України у Львові відбувся Всеукраїнський семінар-нарада, присвячений питанням розвитку мисливської галузі та утвердженню мисливських національно-культурних цінностей. Про це повідомляє Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь.

У заході взяли участь представники державних органів, науковці та експерти галузі з провідних університетів України, представники духовенства та громадських організацій.

Ключовим моментом семінару-наради стало ухвалення «Кодексу українського мисливця» – документа, що має на меті відродження мисливських традицій та сприяння розвитку галузі. Співавтори Кодексу представили його основні положення, зокрема щодо етики полювання, релігійної складової та запровадження Дня мисливства.

Під час заходу учасники обговорили низку актуальних питань, з якими стикається мисливська галузь в умовах воєнного стану. Серед них:

– збереження державного мисливського фонду та регулювання чисельності хижих тварин;

– діагностика та контроль хвороб мисливських тварин;

– екологічний стан територій, не залучених до мисливського господарського користування;

– виклики для мисливського собаківництва;

– відновлення мисливського спорту та єгерських змагань.

Окрему увагу було приділено вшануванню пам’яті мисливців-захисників України та ініціативі щодо запровадження відповідного меморіального дня.

Семінар-нарада завершився підписанням «Кодексу українського мисливця» представниками організацій-учасників. За словами організаторів, захід продемонстрував готовність мисливської спільноти до консолідації зусиль задля подолання викликів і забезпечення сталого розвитку галузі в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *