Мис­ли­вець мо­же до­бу­ти не біль­ше од­но­го зайця

736b030568d5c5f08fac790a86e25b9dЗ 24 листопада в мисливських угіддях господарств, підпорядкованих ДП “Буський лісгосп”, розпочинається сезон полювання на хутрових звірів (зайця-русака, лисицю, єнотоподібного собаку). Тривалість полювання – до 29 грудня 2019 року. Про це повідомляє прес-служба ДП “Буський лісгосп”.

Наголошуємо на обов’язковому дотриманні мисливцями правил полювання, а також правил поводження на полюванні з мисливською вогнепальною зброєю та дотримання ветеринарно-санітарних вимог при використанні на полюванні собак та обробці добутих шкурок з хутрових звірів. Закликаємо мисливців проявити культуру полювання, що забезпечить гарний відпочинок, незабутні враження від спілкування з природою.

Об­ме­жень для відс­трі­лу ли­сиць та єно­то­вид­ної со­ба­ки не іс­нує, а от зай­ця за відс­тріль­ною кар­ткою ко­жен мис­ли­вець мо­же до­бу­ти не біль­ше од­но­го.

Попереджаємо, що контроль за дотриманням мисливцями правил полювання впродовж сезону полювання здійснюватимуть рейдові бригади підриємства.

Просимо і пересічних громадян, які відвідують ліс, пам’ятати, що субота й неділя – дні полювання, бути обережними й поміркованими, уникати перебування в мисливських угіддях, де проводиться полювання.
Будьте обережні!

Вартість разової відстрільної картки становить 200 грн, сезонної 500 грн.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *