Мисливці Буського УТМРу випустили у дику природу більше 250-ти фазанів (ФОТО, ВІДЕО)

Мисливці Буського УТМРу продовжують заселяти свої угіддя дикими фазанами. Цього року випустили у дику природу більше 250-ти особин. Про це йдеться на сторінці “Буське Радіомовлення” у Фейсбук.

Напередодні, 7 вересня, на території районної організації Буського товариства мисливців та рибалок, неподалік Куткора відбулося чергове заселення фазана.

Мисливці Буського УТМРу випустили більше 150 фазанів у природне середовище. Мисливське господарство цих фазанів придбало власним коштом (внески мисливців), в одному з господарств Хмельниччини.

Цього року така акція відбулася вже вдруге, першого разу у дику природу полетіло близько сотні особин цього птаха.

У повідомленні, зазначається, що ініціативу Буські УТМРівці розпочали у 2020 році, тоді на території своїх угідь вони заселили 140 птахів з Івано-Франківщини, цього ж року кількість збільшили до 250-ти.

Голова товариства Ігор Чуба наголосив, що для належного розвитку фазана на угіддях потрібно заселяти не менше 200-т особин щороку, тривалістю 3-4 роки підряд, тому і в наступні роки такі акції приживлення фазана на своїх угіддях мисливці запланували продовжити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *