Мисливські фотографії навмисно виривають із контексту та використовуються, щоб дискредитувати полювання та мисливців

Впольований олень чи жираф – фотографії убитих диких тварин викладені в соціальних мережах піддаються всебічній критиці і дискредитують мисливство.

Нині в соцмережах точаться запеклі дебати щодо відомої американської мисливчині Тесс Теллі, яка стоїть у позі переможниці на фоні добутого жирафа. Зображення ще 2017 року, але саме тепер його почали використовувати у ЗМІ, як образ мисливця-вбивці.zastrelivshaya-redkogo-zhirafa_003

Міжнародна рада з охорони дикої природи і полювання (CIC) закликає мисливців бути обачнішими, коли викладаєте фото в інтернеті, особливо в соцмережах. «Справа не в приховуванні фактів, а в тому, щоб демонструвати на фото чутливість і повагу до людей, які не є мисливцями. Ми не хочемо цензури, нам просто потрібно визначитись у якому образі ми хочемо, щоб нас сприймало суспільство в майбутньому», – говорять у СІС.

Такі зображення, як фото Тесс Теллі з жирафом, стикаються з громадським непорозумінням, тому що вони не пояснюють позитивного вкладу, який вносить полювання у боротьбу з браконьєрством або у вирішення конфліктів між людиною і дикою природою, підтримку корінного населення, наприклад Африки тощо. Крім того, мисливські фотографії навмисно виривають із контексту та використовуються антимисливцями, щоб дискредитувати полювання та мисливців.

Сама Тесс на Fox News висловила свої аргументи з приводу того полювання:

Жираф, на якого я полювала, був південноафриканським підвидом жирафа. Насправді чисельність цього підвиду збільшується, зокрема, завдяки зусиллям мисливців і заповідникам, які в значній мірі фінансуються мисливцями. У будь-якому випадку це не рідкісна порода, до того ж він був дуже старим. З віком жирафи темніють. Я думаю, що полювання не для всіх, і це те, що робить цей світ великим – відмінності. Але абсолютно неприйнятно погрожувати будь-кому, хто робить не так, як вам подобається. Якби йшлося про щось інше, то погрози і образи вважалися б огидними. Проте з якоїсь причини в даному випадку це нормально, тому що це торкається полювання.

“Лісовий і мисливський журнал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *