Мисливським тваринам: тонну сіна, 10 тонн кукурудзи та близько центнера солі

Черкаське ОУЛМГ
Фото: Черкаське ОУЛМГ

Працівники лісової охорони ДП «Канівське лісове господарство» активно працюють над заготівлею кормів для тварин на період зимівлі. Про це пише Криниця мисливця з посиланням на сайт Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства. Зокрема, заготовляють «зелені корми» – сіно та кормові пучки. Всього на сезон зимівлі лісової звірини 2016-2017 років у лісгоспі планують заготовити близько однієї тонни сіна, десять тонн кукурудзи, більше півтори тисячі кормових пучків та віників із листяних порід. Також для лісових мешканців планують закупити близько центнера солі.
Мисливське господарство «Рось» створено на базі лісових угідь ДП «Канівське лісове господарство» у січні 2005 року на підставі рішення Черкаської обласної ради. На сьогодні це земельні масиви загальною площею понад 4,5 гектара, що перебувають під опікою лісової охорони підприємства.
Охорона за захист лісів тут ведуться постійно. Тож і цьогоріч були створені та наразі успішно співпрацюють оперативні групи для патрулювання лісомисливських угідь у складі працівників державної лісової охорони та місцевої поліції. Патрулювання території, що належить до зони мисливського господарства «Рось», проводиться згідно з погодженими графіками.
Як розповів директор ДП «Канівське лісове господарство» Едуард Симоненко, боротьбі з порушниками правил полювання приділяють значну увагу. Так, із початку року вже проведено півсотні рейдів із охорони державного мисливського фонду. У результаті таких заходів на території мисливського господарства «Рось» було виявлено 16 порушників. Загалом із порушників було стягнено близько півтори тисячі гривень адміністративних штрафів. Зокрема, лише у липні було складено 3 протоколи про адмінпорушення.
Керівництво лісгоспу наголошує: полювання має проводитися тільки з дотриманням чітко визначених правил. Порушення правил полювання (полювання без належного на те дозволу, в заборонених місцях, у заборонений час, забороненими знаряддями або способами, на заборонених для добування тварин, допускання собак у мисливські угіддя без нагляду, полювання з порушенням установленого для певної території (регіону, мисливського господарства, обходу тощо), порядку здійснення полювання, яке не мало наслідків добування, знищення або поранення тварин, а також транспортування або перенесення добутих тварин чи їх частин без відмітки цього факту в контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання та в дозволі на їх добування карається штрафом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *