Молодій козулі забракло сил, щоб вибратися з замуленого ставу самостійно (ФОТО)

Справжня рятувальна операція розгорнулася цієї неділі в Ободівському лісництві. Небайдужі місцеві мешканці побачили молоду козулю, яка застрягла в мулі посеред ставу та не могла з нього вибратися. Про це повідомляє Бершадський Держлісгосп на своїй сторінці у Фейсбук.

Щоб врятувати тварину, на місце події приїхали головний лісничий ДП «Бершадський лісгосп» В.А. Сташенко, лісничий Ободівського лісництва С.А. Білаш, районний мисливствознавець М.В. Ланецький, водій О.В. Дісяк. Оперативно зібрали людей, знайшли човен та захисні костюми. Спільними зусиллями молоду козулю витягли зі ставу на берег.

– Очевидно, кілька козуль переходили ставок. На місці подій було видно сліди трьох тварин, з яких дві змогли подолати перешкоду, – розповідає лісничий Ободівського лісництва С.А. Білаш. – Цій молодій козулі забракло сил, щоб вибратися з замуленого ставу самостійно. Добре, що допомога тварині надійшла вчасно.

Врятовану козулю помили та оглянули. На щастя, ушкоджень на тілі тварини не виявлено, тому її того ж дня випустили в ліс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *