На кордоні з Білоруссю український кабан “вполював” російську ДРГ : є жертви, – соцмережі

Ворожа диверсійна група проходила лісом і зіткнулася там зі стадом диких кабанів. Стріляти в тварин диверсанти не змогли, через ризик “засвітитися”. Кабанам вдалося наздогнати одного з окупантів.

У Чорнобильській зоні в районі українсько-білоруського кордону дикий кабан напав на російську ДРГ і вбив одного з ворожих розвідників. Про це повідомляють в одному з російських анонімних телеграм-каналів.

Зазначається, що пригода сталася неподалік Чорнобильської атомної станції. Нечисленна ворожа диверсійна група з території Білорусі проникла в Зону відчуження, оминувши пости контролю та спостереження.

“Якоїсь миті група проходила лісом і зіткнулася зі стадом диких кабанів, які там водяться. Стріляти в тварин можливості не було, оскільки гучні звуки пострілів могли б видати розвідників. Кабанам вдалося наздогнати одного з військових. Після зіткнення з однією з тварин він невдало впав і вдарився головою об камінь. Загинув на місці”, — йдеться в повідомленні.

Як пише телеграм-канал, тіло загиблого окупанта не евакуювали, а план операції довелося міняти.

Українське командування ймовірний прорив російською ДРГ українського кордону і напад на неї кабанів не коментувало.

Ця новина виглядає досить фантастичною і малоймовірною. Скоріше за все, вона є прикладом військової пропаганди чи навіть фейку. Але якщо припустити, що вона все ж відбулася насправді – то честь і хвала українським кабанам! Адже вони захищають рідну землю від непроханих “гостей”.

Тож нехай ця історія послужить попередженням для окупантів – не лізьте в український ліс, бо там вас може чекати не тільки опір захисників України, але й помста місцевої фауни! Велике спасибі нашим “чотириногим бійцям” за допомогу!”

Звісно, це жарт і не варто сприймати новину всерйоз. Але трохи іронії та гумору не завадить у складні часи війни. Головне – не давати ворогові приводів для радощів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *