На Луганщині стартував сезон полювання

полювання (19)Відповідно до розпорядження голови Луганської ОДА, сьогодні в області розпочато сезон полювання. Погоджено строки полювання, порядок його здійснення, норм добування мисливських тварин та пропускної спроможності мисливських угідь у сезон полювання 2020-2021 років.

Зокрема, це стосується угідь ГО «Мисливсько-спортивний клуб «Байбак», ДП «Біловодське ЛМГ», ДП «Білокуракинське ЛМГ», Міловської РО УТМР, ДП «Кремінське ЛМГ», СТОВ «Агрофірма «Калмичанка», ДП «Сватівське ЛМГ», ДП «Старобільське ЛМГ», Старобільське ТМР», Рубіжанська МО УТМР, ФГ «Привілля.ДАК», Станично-Луганської РО УТМР та Троїцької РО УТМР.

Визначені дні полювання – середа, субота та неділя.

Нагадуємо мисливцям!

До полювання допускаються лише ті мисливці, які мають документи на право полювання. Для отримання більш детальної інформації необхідно звернутися до користувачів відповідних мисливських угідь.

Під час проведення полювання мисливці повинні суворо дотримуватись правил полювання, техніки безпеки та ветеринарно-санітарних вимог.

Порушення законодавства у галузі мисливського господарства та полювання тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність згідно із законами України.

Джерело: Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *