На Львівщині браконьєри вбили лося: 130 000 гривень збитків (ФОТО)

Браконьєрство на Львівщині: вбито лося, нараховано 130 000 грн збитків. Про це повідомила 5 лютого 2024 року прес служба Державної екологічної інспекції у Львівській області.

Вбили лося 130 000 гривень збитків

У повідомленні відомства зазначається, що в ході проведення заходів із запобігання та виявлення адміністративних правопорушень при недотриманні або порушенні вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища на території Дрогобицького району, в лісових мисливських угіддях виявлено незаконно добуту тварину – самця лося, занесеного до Червоної Книги України. На місце події прибули фахівці Державної екологічної інспекції у Львівській області, слідчо-оперативна група Дрогобицького РВП ГУНП у Львівській області, Держспоживслужба, лісова охорона та користувач мисливських угідь.

В екоінспекції зазначають, що порушника встановлено та складено адміністративні протоколи відповідно до КУпАП за статтею 85 (Порушення правил використання об’єктів тваринного світу, ч.2. «Повторне порушення правил полювання (полювання без належного на те дозволу, в заборонених місцях, у заборонений час, забороненими знаряддями або способами, на заборонених для добування тварин) чи таке, яке мало наслідком добування, знищення або поранення тварин») та статтею 90 (Порушення вимог щодо охорони видів тварин і рослин, занесених до Червоної книги України або які охороняються відповідно до міжнародних договорів України, або які внесені до переліків рідкісних видів тварин і рослин, або які мають особливу наукову, природоохоронну та іншу цінність, або є такими, що перебувають під загрозою зникнення на відповідній території), ч.2.

Вбили лося 130 000 гривень збитків

Відповідно до Постанови № 1030 від 07.11.2012 «Про розмір компенсації за незаконне добування, знищення або пошкодження видів тваринного і рослинного світу, занесених до Червоної книги України, також за знищення чи погіршення середовища їх перебування (зростання) зі змінами, спеціалістами Державної екологічної інспекції у Львівській області проведено розрахунок розміру збитків, завданих внаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання на суму 130 000 грн.

Вбили лося 130 000 гривень збитків

Матеріали справи скеровано у Дрогобицький РВП ГУНП у Львівській області для проведення слідчих дій.

4 коментарі до “На Львівщині браконьєри вбили лося: 130 000 гривень збитків (ФОТО)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *