На Львівщині відбувся міжнародний фестиваль «Мисливська ватра»

Як повідомили у прес-службі Львівської ОДА, 15 вересня на території ландшафтного парку палацу баронів Гределів у місті Сколе на Львівщині, відбувся міжнародний фестиваль «Мисливська ватра». Мета заходу – розвиток та популяризація мисливської культури, ловецьких традицій, а також обмін досвідом учасників із України та із-за кордону.

Як зазначається у повідомленні, в межах фестивалю відбулись урочистості з нагоди «Дня працівника лісу». Привітав лісівників області голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Для Львівщини лісова галузь є однією з найважливіших. Кожен четвертий долар експортної виручки на Львівщину приходить від експорту продукції лісового господарства. Українська держава чітко заявила, що ми будемо відстоювати протекцію для нашого лісового господарства, тих людей, які тут, на рідній землі, приносять добробут для своїх родин, для нашої Вітчизни. Ми маємо триматися разом, йти вперед, адже за нами велика країна, а перед нами – наша з вами перемога», – зазначив Олег Синютка.

Також у вітальному слові очільник області закликав вшанувати українського воїна, який сьогодні героїчно боронить кордони України на Сході.

«Сьогодні ми маємо можливість тут святкувати, радіти життю, молитися рідною мовою тому, що за тисячу кілометрів від Сколе, від Львівщини, стоїть українське військо, український солдат. Воїни, які пройшли українсько-російську війну, є також тут сьогодні з нами. Низький уклін нашим Героям, які сьогодні стоять за правду, віру та волю», – додав Олег Синютка.

Олег Синютка вручив почесні грамоти кращим працівникам лісової галузі області.

В межах фестивалю відбувся конкурс мисливських колективів, мисливство очима художників та народних умільців, виставка, продаж картин, фотографій, виробів з дерева та шкіри, біжутерії та інших виробів, презентація книги І. Чудійовича «Мисливська «Атлантида» Львівських Карпат», дитячі вікторини, конкурси і забави, виступи художніх етнічних та професійних колективів, мисливська музика, виводка мисливських собак, виставка експонатів мисливської таксидермії, виставка мисливських трофеїв, мисливська та бойківська кухня.

Довідково: 15 вересня у м. Сколе на території ландшафтного парку палацу баронів Гределів відбувається міжнародний фестиваль «Мисливська ватра».

Захід проводиться відповідно до проекту «Відновлення окремих елементів ландшафтного парку палацу Гределів у м. Сколе та проведення міжнародного фестивалю «Мисливська ватра» в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яка реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” та фінансується за кошти обласних бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей, компанії ДТЕК, ПрАТ “Моршинський завод мінеральних вод “Оскар”.

Проект реалізується також за підтримки Львівської обласної ради, Львівської облдержадміністрації, Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, Сколівської районної ради, Сколівської райдержадміністрації. Організаторами та партнерами проекту також є громадські організації “Сколівщина” та «Природа», Національний природний парк «Сколівські Бескиди», державні та комунальні лісогосподарські підприємства району.

Мета проекту: використання наявних ресурсів культурної спадщини в м. Сколе для розвитку туризму, привернення уваги вітчизняних та зарубіжних інвесторів для залучення коштів на реставрацію палацу Гределів та відновлення ландшафтного парку з метою створення у м. Сколе «Європейського центру розвитку туризму, професійної освіти та рекреації ім. Миколи Коперника» та музею мисливства.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *