На Миколаївщині відбулися Всеукраїнські змагання з куріпки серед спанієлів і ретриверів

У Миколаївській області відбулися Всеукраїнські змагання з куріпки серед спанієлів і ретриверів. Про це повідомляє Регіональний Клуб породи «Російський мисливський спанієль» на своїй сторінці у Фейсбук.

– Гарна погода, велика кількість і різноманітність дичини в угіддях сприяли гарному результату. Всі собаки мали зустріч з птахом, – йдеться у повідомленні.

Згідно з інформацією Регіонального Клубу, підсумковий результат має такий вигляд: Польовий переможець – Пеггі при 77 б. (Вл. Лимар), на другому місці в особистому заліку Бадді при 73 б. (Вл. Добранчук), на третьому – Тей при 72 б. (Вл. Захарова) з дипломами другого ступеня.

Також повідомляється, що максимальна кількість балів (78) серед всіх учасників набрав Джокер (вл. Іванер), також отримавши диплом другого ступеня, але по фазану.

Командні місця розподілилися наступним чином: на першому місці команда Київ-Одеса-Миколаїв у складі Динар (вл. Гончаров), Кора (вл. Гусар), Лана Далай (вл. Пуга) і Тей (вл. Захарова); на другому місці команда Кривий Ріг-Березнегувате в складі: Дар (вл. Моложон), Бакс (вл. Гончаренко), Гор (вл. Кучер) та Ханні (вл. Юрчук), на третьому – Київ-Краматорськ: Балізарда (вл. Черних), Сем (вл. Артеменко) і лабрадори Бадді (вл. Добранчук) і Трой (вл. Дашкевич).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *