Мисливець і рятівник козулі, це полювання

Кожна добра робота має свою винагороду. Так сталося з мисливцем з Авіли (Іспанія), який п’ять днів тому врятував козулю, яка потрапила в пастку.

В тому ж місці, де чоловік випустив козулю, засуджену повільно і болісно померти, йому вдалося добути дорогоцінний екземпляр козулі, яку він побачив того ж дня, коли звільнив тварину з пастки. Багато хто не розуміє цього бінома між життям і смертю, але це пояснюється просто: коли тварині потрібен мисливець, він залишає все, щоб їй допомогти. Полювання – це щось зовсім інше, ніж вбивати, щоб вбивати. Полювання також включає охорону, і це найкращий приклад, який підтверджує це фактами, – пише видання club-caza.com.

Зразковий мисливець

Кілька днів тому мисливець з Авіли Мігель Анґель Ґарсія вийшов на перший план, знявшись разом зі своїм партнером Алексом Прадасом у відео, в якому ми бачимо, як він випустив самця козулі, який був ув’язнений своїми рогами в паркані. Тварина намагалася харчуватися на полі з іншого боку огорожі.

Відео звільнення козулі

Ще одна козуля за в радіусі 4 кілометри

Того ж дня визволення, 8 квітня, він зміг побачити вдалині своїм монокуляром, що на відстані понад 4 кілометри знаходиться козуля з чудовим трофеєм. Вони з товаришем не розглядали спроби добути її через велику відстань, на якій знаходилась тварина.

Вчора, у понеділок, 12 квітня , вони вирішили повернутися вранці на ту саму ферму в Сорії, щоб спробувати щастя з самцем великої козулі, якого вони бачили кілька днів тому. Дуже рано вони розташувались в місці, звідки вони могли добре бачити місцевість, на якій помітили козулю. Через кілька годин, після того, як вони змогли оцінити кількох маленьких козуль разом із самками та молодняком, вони побачили бажану тварину серед сосен у супроводі козулі.

Переконавшись, що це саме той трофей, який вони шукали, Мігель вирішив спробувати добути його. Він пішов до соснового лісу, де востаннє бачив самця. Переконавшись, що вітер достатній для входу, він просунувся через лісисту місцевість.

Там він опинився серед сосен, менш ніж за 70 метрів від нього.

Це козуля, добута під час пристрасної хроніки вистеження, про яку іспанському мисливському видання розповів мисливець

Це було початком цього захоплюючого переслідування

Спочатку мисливець міг бачити лише задню частину тварини. Після кількох хвилин напруженого очікування козуля стала в потрібну позицію. Мігель скористався можливістю натиснути на курок на своїй гвинтівці Weatherby калібру .257 . Куля, Weatherby, потрапила в ціль, тварина була миттєво вражена.

Це трофей з товстим і довгим рогом, а саме 34,3 см., а також широкими розетками і з дорогоцінною перлиною. Його гарний темний колір обумовлений місцем, де він був – сосновий ліс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *