На мисливській виставці представлено 400 трофеїв з різних куточків Польщі (ФОТО)

В Польщі, у Герцогському палаці у Жагані, триває національна мисливська виставка, що присвячена столітньому ювілею Польського мисливського товариства.

Польські мисливці святкують ювілей, який є кульмінацією їхньої діяльності протягом століття, – пише zachod.pl . – За допомогою виставки ми хочемо показати мешканцям воєводства та туристам досягнення асоціації. Це також можливість популяризувати полювання”, – говорить повітовий мисливець Яцек Банашек.

– Виставка також нагадає нам про художню літературу, яка розповідає про ліс та його життя”, – підкреслює Яцек Банашек.


Виставка в палаці Жагань триватиме до 15 жовтня.

На виставці представлено майже 400 трофеїв з різних куточків Польщі, що стали символами успішних полювань, – йдеться на сторінці Brać Łowiecka – miesięcznik myśliwych i sympatyków łowiectwa. Ці трофеї свідчать про багатство різноманітності дичини в Польщі і вражають своєю різноманітністю та красою.

Однак виставка не обмежується лише трофеями. Там ви також знайдете друковану літературу, яка розповідає про життя лісу та мисливство. Більшість з цих цінних видань належать до збірки Leszek Szewczyk.

Національна мисливська виставка – це нагадування про досягнення Польського мисливського товариства та спроба популяризувати мисливство. Виставка відкрита для всіх бажаючих і є важливою подією для польської мисливської спільноти.

У кого є можливість не пропустіть подивитися на цей унікальний виставковий проект, який відображає багатий історичний спадок та діяльність мисливців в Польщі протягом століття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *