На Одещині аудиторів не допустили до перевірки НПП «Тузловські лимани»

Аудитори Південного офісу Держаудитслужби не змогли розпочати ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Національного природного парку «Тузловські лимани». Про це повідомляє пресслужба Південного офісу Держаудитслужби.

За її інформацією, виконуюча обов’язки директора парку Ірина Вихристюк відмовилася допускати їх до проведення ревізії, попри введену кримінальну відповідальність за перешкоджання роботі державних аудиторів. 

Зокрема, аудитори мали перевірити інформацію, яка надійшла наприкінці минулого року в депутатському зверненні до Південного офісу Держаудитслужби щодо можливого неефективного чи незаконного використання бюджетних коштів, виділених НПП «Тузловські лимани».

Щодо потреби проведення такої ревізії до державних аудиторів також звернулася Управління Служби безпеки України в Одеській області. 

Спершу керівниця парку повідомила державним аудиторам, що перевірка неможлива у зв’язку із відрядженням до міста Бургас (Республіка Болгарія). У парку начебто були відсутні інші співробітники, які мають право надавати всі необхідні документи та інформацію про діяльність установи. З цих причин початок контрольного заходу було перенесено. 

Після повернення з відрядження аудитори надали Ірині Вихристюк програму ревізії та направлення встановленого зразка про проведення заходу фінансового контролю, як це передбачено чинним законодавством, проте в.о.директора відмовилася підписувати ці документи. 

Довідка: Ірина Вихристюк – виконувачка обов’язків керівника НПП «Тузловські лимани» понад шість років – з січня 2018 року. Проводити конкурс та укладати контракт на постійній основі з фахівцем на зазначену посаду має Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, яке є вищим органом управління НПП «Тузловські лимани». 

За фактом недопуску до проведення ревізії Південний офіс Держаудитслужби надіслав повідомлення про вчинення кримінального правопорушення відповідно до вимог статті 3511 Кримінального кодексу України до Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Один коментар до “На Одещині аудиторів не допустили до перевірки НПП «Тузловські лимани»

  1. Ця директорка державної установи вважає НПП своєю власністю??? Міністерство довкілля, зніміть нарешті з п.Вихристюк корону та одіньте її в казьонний бушлат бо всій окрузі вже несила терпіти її та спільника Русєва, видатних природознавців та природолюбів за державні кошти…Слуги природи…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *