Дослідження підтвердило захворювання лисиці на сказ в Полтавській області

За результатами дослідження патологічного (біологічного) матеріалу Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області підтверджено захворювання лисиці на сказ. Про це повідомляє пресслужба Полтавської обласної військової адміністрації.

Загиблу лисицю знайшли у селі Шили Новоселівської сільської територіальної громади Полтавського району на подвір’ї місцевого жителя. Фахівці ветеринарної медицини здійснювали виїзд на місце події для проведення епізоотичного обстеження та відбору патологічного матеріалу.

Як повідомляє ОВА, наразі проведено засідання ДНПК при Полтавській РВА щодо введення карантинних обмежень та оголошення неблагополучною по сказу територію с. Шили та затвердження Плану комплексних заходів з ліквідації сказу лисиці.

Читайте також:

До загрозливої зони неблагополучного пункту віднесено території сіл Брунівка, Надержинщина, Кованьківка, Забаряни, Ступки, Березівка, Сусідки, Нестеренки, Петрашівка, Рунівщина, Вербове, Вільховий Ріг, Сягайли Новоселівської територіальної громади Полтавського району Полтавської області.

У неблагополучному пункті та загрозливій зоні розпочаті БЕЗКОШТОВНІ щеплення проти сказу всіх сприятливих тварин.

– Особи, що контактували з хворою твариною відсутні, – констатують в ОВА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *