На Полтавщині визначали кращого мисливця серед собак мисливських порід

Чергова виставка мисливських Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців та рибалок, зібрала собак. Тут вони могли поборотися за місце кращого мисливця серед представників своєї породи.


За найкращі робочі якості собаки отримували дипломи, а всі інші, хто був представлений на виставці, свідоцтва з оцінками. Змагалися собаки за дипломи ще взимку, тоді їх перевіряли, як то кажуть, на ділі. Проводили змагання з залученням дичини. На виставці ж кращого визначали експерти за екстер’єром, тобто параметрами, встановленими для кожної породи.
Жанна Вінніченко, експерт першої категорії: Есть собаки очень хорошо двигаются –собаки которые очень любят выступать
Юрій привіз на виставку естонських гончих. Розповідає, що розведенням собак займається вже 5 років. Цю породу обрав за зовнішніми характеристиками і звісно ж за чудовими навичками полювання. Юрій для себе зробив висновок, що краще в ролі мисливця проявляють себе естонські гончі саме жіночої статі.
Юрій Черноглазов, власник собак породи естонська гонча: Порода хороша тем что – очень добрая порода
Є й ті, хто бере участь у виставці вперше, скажімо, як Сергій зі своїм чотирилапим другом. Але тим не менш, його собака вже має трофеї.
Сергій Козуб, власник собак породи німецький тер’єр: Зрозумів, що на полюванні.
Наостанок всіх охочих частували кашею, яку готували, поки учасники виставки здобували відзнаки. Найближча така зустріч мисливців буде через рік.
Джерело: Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *