На Сумщині чоловіки несуть рушниці в поліцію, хочуть їх зареєструвати

Впродовж останньої доби працівники поліції зафіксували три добровільні видачі мисливських рушниць та вилучили 27 різнокаліберних набоїв, які незаконно зберігав 41-річний житель Глухівського району. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.PM79image001Так, до чергової частини Глухівського відділення поліції із заявою про добровільну видачу зброї звернувся 33-річний житель району. Чоловік передав до поліції мисливську гладкоствольну рушницю невідомої марки, яку він нібито знайшов у лісосмузі біля сусіднього села. Заявник одразу подав заявку на реєстрацію «знахідки», та поки правоохоронці проведуть відповідну перевірку, рушниця буде зберігатись у поліцейському відділку.
PM874image002З аналогічним проханням звернувся до поліції і 31-річний житель Охтирки. Чоловік пояснив, що також знайшов у лісосмузі рушницю і тепер хоче залишити її в особистому користуванні, але вже на законних підставах.PM526image003Ще одну мисливську рушницю 16-калібру, добровільно передав до поліції 40-річний житель Сум.
Всі ці громадяни, після проведення поліцією перевірок, зможуть розраховувати на відповідне оформлення права власності на цю зброю та отримати дозволи на її зберігання й використання.
А ось житель Глухівського району за незаконне зберігання боєприпасів буде відповідати перед Законом. Поліцейські виявили та вилучили у нього 27 різнокаліберних набоїв, з якими той розгулював по селу. З якою метою чоловік тримав при собі таку кількість набоїв встановить слідство, в рамках відкритого кримінального провадження.
Поліція нагадує громадянам, що з 1 квітня в області проходить місячник добровільної здачі зброї. Громадяни, які добровільно здали правоохоронним органам зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, згідно ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України звільняються від кримінальної відповідальності.
«З початку проведення місячника співробітники поліції вже вилучили 144 одиниці вогнепальної зброї та боєприпасів, – коментує заступник начальника ГУНП Володимир Бабич. – Нагадуємо, що жителі області можуть отримати додаткову інформацію з приводу місячника у місцевих відділах поліції або звернувшись до дільничних інспекторів поліції. А, у разі виявлення нелегальної зброї, боєприпасів та вибухівки – негайно телефонувати до Call-центру ГУНП на цілодобовий телефон «102».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *