На Сумщині екологи виявили факт незаконного полювання на косулю (фото)

15078879_1036375383174305_7925646278550419173_nПід час проведення рейдових перевірок з охорони та раціонального використання тваринного світу в межах мисливських угідь Ямпільської районної організації УТМР, 13 листопада, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Сумської області була виявлена незаконно добута дика косуля.  Про це повідомляє Криниця мисливця з посиланням на сторінку  Держекоінспекції у Сумській області у facebook.
Згідно з повідомленням, поруч із місцем, де було знайдено незаконно впольовану тварину, знаходилась група осіб з мисливською зброєю та трьома собаками мисливської породи (лайка), яка складалась з посадових осіб Ямпільської РО УТМР. Одразу після виявлення незаконно добутої тварини зазначені особи зникли з місця події.
Про даний факт працівниками Держекоінспекції було повідомлено національну поліцію. Вирішується питання про внесення даної справи до єдиного реєстру досудових розслідувань.
У разі встановлення винних осіб, порушники повинні будуть відшкодувати збитки, завдані довкіллю внаслідок незаконного добування дикої косулі у сумі 8 тис. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *