На Сумщині контрольні картки добутої дичини поновили близько 10 тисяч мисливців (відео)

З 5 листопада можна полювати на хутрових звірів – зайця, лисицю, єнотовидного собаку та вовка. Робити це можна у суботу та неділю. Про це повідомляє Криниця мисливця з посиланням на tv.sumy.ua.

Напередодні старту сезону у магазині зброї покупці готуються до завтрашнього полювання, обирають не тільки зброю, а й приладдя. Олег Яровий – мисливець з 7-мирічним стажем обрав рушницю. Говорить, що для нього кабан – найголовніша дичина.
У мисливському магазині вибір зброї залежить від ціни, яку покупець може викласти з власного гаманця. Діапазон – від 10 до 70 тисяч гривень.
«Кожен мисливець відпрацьовує трудову участь в колективі – заготовляє корми, будує біотехнічні споруди, солонці, годівниці. Так що – це не тільки підгодування дичини, а це – велика праця», – говорить керівник Сумської обласної громадської організації українського товариства мисливців і рибалок Юрій Харченко.
Контролюватимуть процес у кожному лісовому господарстві за допомогою створених рейдових бригад, також працюватиме екологічна інспекція. За словами головного спеціаліста відділу Сумського обласного управління лісового господарства Віктора Жмурка, за порушення незначних правил полювання і в перший раз протягом року може бути просто попередження, відповідно до статті 85 Адміністративного Кодексу України, а також накладення штрафу від 102 до 1020 гривень.
Всього в обласному управлінні лісового господарство зареєстровано 22 тисячі мисливців. На сьогодні свої контрольні картки добутої дичини поновили близько 10 тисяч мисливців.
Завершується сезон полювання на хутрових у кінці січня, на хижих тварин дозволять полювати у лютому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *