На Тернопільщині розпочали роботи з мисливського впорядкування угідь приватного підприємства

Минулого тижня, 25 січня 2024 року, відбулася нарада щодо організації мисливського впорядкування угідь ТОВ “Лемківська фауна” на Тернопільщині, якому надано в користування понад 5 тисяч гектарів угідь. Про це повідомляє Південно-Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства.

В нараді взяли участь перший заступник начальника Південно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Олександр Лукомський, т.в.о. начальника управління екології та природних ресурсів Тернопільської ОВА Ігор П’ятківській, головний інженер Львівської державної лісовпорядної експедиції Роман Піпа, директор ТОВ “Лемківська фауна” Михайло Мокрій та інші спеціалісти вищезгаданих установ.

“Потрібно врахувати природоохоронні території та види флори і фауни під охороною”

Як зазначено у повідомленні, під час наради йшлося про підготовку та організацію робіт з мисливського впорядкування вказаних угідь, які має здійснити Львівська державна лісовпорядна експедиція.

Під час обговорення питання по визначенню меж відтворювальних ділянок, Ігор П’ятківський наголосив на наявність територій природно-заповідного фонду у межах наданих у користування мисливських угідь  ТОВ “Лемківська фауна”, які необхідно обов’язково включити у відтворюючі ділянки.

Крім того, під час здійснення  робіт з мисливського впорядкування, необхідно дослідити наявність в межах господарства об’єктів тваринного та рослинного світу, які підлягають особливій охороні та у разі їх виявлення встановити відповідні обмеження мисливсько-господарської діяльності.

Нагадуємо, що на Тернопільщині чоловіка застрелили під час “пристрілки” мисливської зброї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *