На Тернопільщині виявлено і знешкоджено 743 браконьєрські петлі

У 2017 році порушники правил полювання сплатили майже 18 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба Тернопільського ОУЛМГ.

Протягом 2017 року працівниками державної лісової охорони лісогосподарських підприємств Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства проведено 420 рейдів з виявлення порушників лісового та мисливського законодавства, в тому числі 61 рейд спільно з представниками Головного управління Національної поліції України в області.

Так, під час патрулювання мисливських угідь Тернопільської області, зафіксовано 75 випадків порушення правил полювання ст. 85 КУпАП сумарний розмір штрафу, накладений на порушників, становить 17,4 тисяч гривень.

Так, станом на 20 лютого державною лісовою охороною лісогосподарських підприємств затримано та притягнено до відповідальності 21 особу, до яких застосовано штрафних санкцій на суму 3468 гривень, стягнено штрафів на суму 3264 гривні. Всього ж від початку року проведено 268 рейдів. Виявлено і знешкоджено 743 браконьєрських петель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *