На Тернопільщині затримали 5 порушників правил полювання

img-2914-08-5eРейдова група обласного управління затримала порушників правил полювання. Про це повідомляє прес-служба Тернопільського ОУЛМГ.

Рейдова група Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства 20 січня проводила патрулювання мисливськими угіддями на території кількох районів області разом із працівниками спецпідрозділу поліції.

Патрулюючи лісові мисливські угіддя Підгаєцького району, рейдова група помітила свіжі сліди автотранспорту, що вивели їх на п’ятьох осіб.

Враховуючи те, що сезон полювання на парнокопитних завершився, перебувати зі зброєю на території лісових мисливських угідь заборонено. Відтак особи свідомо проігнорували це та пішли на порушення, адже маючи дозволи на полювання на території польових угідь на хутрового звіра, порушники зайшли в лісові мисливські угіддя зі зброєю та ще й у супроводі мисливських собак.

Побачивши працівників рейдової групи, порушники мисливського законодавства далися навтьоки, та мисливський патруль оперативно перехопив зловмисників.

Як поінформував керівник рейдової групи обласного управління лісового та мисливського господарства, головний мисливствознавець області Микола Слюсаревський, до даних осіб застосовано адміністративні санкції відповідно до ч. 3 та 4 ст. 20 Закону України «Про мисливське господарство і полювання».

На порушників правил полювання складено 5 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень. Штраф особами сплачено добровільно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *