На Вінниччині понад 100 мисливців полювали на незвичайних вовків (ФОТО)

874116_4_w_1000У кількох селах Могилів-Подільского району, що на Вінниччині, понад 100 мисливців влаштували облаву на вовків, які наводили страх на людей. Звірі шматували свійських тварин і були небезпечні для людей. Про це повідомляє Gazeta.ua.

Під час полювання застрелили 3 вовків. Мисливці кажуть, вовки незвичайні. Схрещені з собаками, а тому не бояться заходити до людських обійсть.

“До початку полювання я особисто бачив 4 вовків. 2 застрелив, але ще десь гуляє точно один вовк і вовчиця. Вони найбільше шкоди наробили у селі Нагоряни. Без страху забігали на подвір’я і рвали кіз, бичків, – говорить мисливець Станіслав Гуліч. – 2 ночі підряд прибігали у село. На третій день один чоловік сховався на горище, аби прослідкувати. То на його подвір’я вовк прибігав тричі за ніч — о дев’ятій вечора, о дванадцятій ночі та о четвертій ранку. Але нічого не взяв, бо господар міцно позакривав усі двері до тварин”.

Селяни намагаються у вечірній час не виходити на вулицю.874116_3_w_1000

“Люди в лісі часто зустрічали скелети диких тварин. Особливо роги, голови косуль, диких кабанів. Взимку дичини мало. Тому вовки йдуть у села за здобиччю — козами, бичками, – каже голова села Хоньківці Сергій Побережник. – Ще такого нашестя не було. Люди налякані, бо вовки-гібриди можуть напасти і на людей. Нема такого, що діти самі йдуть селом. До школи та дитсадків їх возять батьки і після занять забирають. Трохи наступило затишшя після облави, але не зайвим буде остерігатись”.874116_1_w_570_lq

При зустрічі з вовком не треба тікати. Варто трохи присісти і пильно глянути в очі звіру. Вовк відведе погляд вбік і піде. Ще вовки бояться вогню та електрошокера, зазначає Побережник.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *