На Вінниччині з’являться приватні мисливські угіддя

Підприємство «Хантер», яке в сусідній Шосткинській громаді обслуговуватиме 14 тисяч гектарів, взяло у користування і 900 гектарів мисливських угідь на Ямпільщині. Про це повідомляє Ямпільське інформаційне агентство з посиланням на засновника підприємства Володимира Пилипейка

«Між селом Шатрище і Феофілівкою, там невелика ділянка полів і до них примикають агролісгоспівські ліси. Там є і буде відтворюватись коза, заєць, лисиця, вовк, можливо, буде заходити, також олень та дикі кабани», – розповідає Володимир Пилипейко.

За словами підприємця, ТОВ «Хантер» бере у користування лише 900 з 119 тисяч гектарів, що належали Ямпільській організації Товариства мисливців та рибалок.

«Якщо взяти Шосткинську УТМР, то це 122 тисячі гектарів та Ямпільську, де 119 тисяч гектарів, то в Ямпільському районі ми за рахунок Агролісгоспу взяли 600 гектарів та за рахунок приватного підприємства 300 гектарів. В Шостці ми взяли 4 тисячі гектарів полів. Коли закінчиться війна і Україна переможе, у мисливців буде можливість приїжджати, брати картки у єгеря та полювати. Наше мисливське господарство працюватиме на тих же умовах, що і УТМР. Тільки якщо у них ви платите, а добути звіра вам важко, то ми зможемо гарантувати, що якщо ви заплатили за зайця, то ви його вполюєте. У нас є кормова база, є єгері, є охорона – створені всі умови для ведення мисливського господарства».

Володимир Пилипейко говорить, що мисливське господарство «Хантер» вже розпочало свою роботу.

«Ми вже розпочали роботу і ліс Середино-Будського лісгоспу використовували по спільному фінансуванню: ми забезпечували корми та охорону. На сьогодні у нас є оленяча ферма, є молодняк оленя, який ми будемо випускати у дику природу, ореол оленя дуже великий і, я сподіваюсь, він буде розходитись і у нас, і в інших угіддях з’являться олені. Якщо у нас не буде браконьєрів, то звір завжди буде», – говорить Володимир Пилипейко.

Один коментар до “На Вінниччині з’являться приватні мисливські угіддя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *