На Волині дозволено добування 597 кабанів

image137070451626400У суботу, 27 жовтня, на Волині стартував сезон облавного та колективного полювання за ліцензіями на диких парнокопитних тварин – кабанів, козуль, оленів.

Відкриття сезону відбулось практично в угіддях усіх користувачів області, де є відповідні ліміти, – повідомляють у прес-службі Волинського ОУЛМГ.

Відповідно до затверджених лімітів, у мисливський сезон 2018-2019 рр. на Волині дозволено добування 158 особин оленя плямистого, 465 – козуль, 597 диких кабанів.

Подія довгоочікувана для кожного волинського мисливця.

Та водночас у Волинському ОУЛМГ нагадують: допускаються до полювання лише ті мисливці, хто має всі необхідні документи, передбачені статтею 14 Закону України «Про мисливське господарство та полювання».

Зокрема:
– посвідчення мисливця;
– дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка);
– відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання;
– паспорти на собак мисливських порід у разі їх використання під час полювання.

Полювати на копитних індивідуально дозволяється в усі дні тижня. Днями колективного та облавного полювання є субота та неділя.

Охорону мисливського фонду від браконьєрства і контроль за дотриманням мисливцями правил полювання, норм добування та техніки безпеки забезпечуватимуть рейдові бригади, до складу яких входять представники державної лісової охорони, мобільних рейдових груп, правоохоронних органів та єгерської служби користувачів мисливських угідь.

То усім мисливцям нагадують про необхідність дотримання правил поводження з вогнепальною зброєю. Заради особистої безпеки та збереження життя і здоров’я своїх колег.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *