На Волині вполювали зграю з 12 вовків?

На Волині днями, коли саме не повідомляється, добута велика зграя вовків з 12 особин. Інформація про це опублікована на сторінці Мисливське господарство та полювання у фейсбук. Таку кількість вовків вдалось вполювати, підкреслюється в пості, – завдяки добре спланованим діям справжніх захисників лісової, мисливської фауни, членів УТМР і адміністрації мисливських господарств.

Повідомляється, що хижаків протягом усієї зими 2020-2021 фіксували по декількох прикордонних районах з Білоруссю та Польщею.

– Зграя «працювала» дуже професійно, постійно змінювала свій маршрут після чергової вилазки, що сильно утруднювало її вирахування… І ось нарешті кільце зімкнулось… На додачу хочу додати, – йдеться в пості, – судячи по фотографіям, і зі слів стрілка, який вполював відразу 5 особин, зграя помітивши його біля прапорців не почала розбігатись в різні сторони, а навпаки почала окружати його.  

У пості зазначається, що це не повністю дикі звірі, а можливо вовкособи, які більш підступні в своїх намірах, не бояться людей, мають неабияке бажання нападати на домашній скот, дорослих людей чи дітей. У таких звірів інстинкт самозбереження майже відсутній, відсутній страх перед людиною, що не характерно для дикого вовка.

На фото вовків тільки 8, бо ще 4 довезли пізніше, підсумовує автор допису.

Редакція Криниці мисливця: Іншого підтвердження цій інформації, крім посту на сторінці Мисливське господарство та полювання у фейсбук, ми не знайшли. Якщо ви можете підтвердити або спростувати цю інформацію, ми будемо вам вдячні.

4 коментарі до “На Волині вполювали зграю з 12 вовків?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *